Водовідштовхувальний засіб для будівельних матеріалів на силіконовій основі ШЕДЕВР СК-16

ШЕДЕВР СК-16 є грунтівкою на основі метилсиліконата калія й використовується в якості водовідштовхувального засобу для будівельних матеріалів: грунтів, фарб та інших.

 ШЕДЕВР СК-16 використовуюється в якості водовідштовхувального засобу відразу ж на виготовлені адсорбентні будівельні матеріали такі як: цегла, облицювальна цегла, кремній-вапняна цегла, плитка для підлоги, черепиця, піщаник, вапняк і кераміка, гіпс та гіпсові плити, деревно-волокнисті плити. Він є горизонтальним бар'єром, який захищає вертикальні стіни та зовнішню штукатурку від вологи.

Після нанесення ШЕДЕВР СК-16 вступає в реакцію з атмосферним двоокисом вуглецю (CO2)  утворюючи силіконову  сітку гідрорепелентного бар'єру, який захищає від води, але не блокує випаровування. Обробка стіни, включаючи щілини стіни, тонкостінні капіляри, які залишаються відкритими дозволяє пропускати газ (СО2) та випаровування води, забезпечуючи гідроізоляцію від води та атмосферних опадів (дощ, кислотний дощ, і т. д.).

Як і всі силіконати цей продукт може призвести до білого нальоту на поверхні темних або кольорових металів, тому рекомендуємо проводити попередні тестування. ШЕДЕВР СК-16 є проникаючим та повітропроникним, не містить летких сполук та не горючий.

-          ШЕДЕВР СК-16 є відмінним водовідштовхувальним засобом для щойно зроблених будівельних матеріалів;

-          Формує силіконову сітку. 

ШЕДЕВР СК-16 у виробництві використовується для захисту будівельної цегли відразу ж після її виготовлення.

Зазвичай для цього будівельні матеріали (цегла, черепиця тощо) занурюються у розведений розчин  ШЕДЕВР СК-16 відразу ж після їх виготовлення (зануренням), або ж покривають їхню поверхню відповідним розчином. Після висихання близько 24 годин матеріал має водовідштовхуючі властивості та захищений від атмосферних впливів.

Для захист стін ШЕДЕВР СК-16 потрібно наносити на сухі поверхні, для того, щоб уникнути недостатнього проникнення та забезпечити ефективну обробку. Видалити можливе цвітіння: зчистити, вимити з 5%-им розчином соляної  кислоти, потім змити водою. ШЕДЕВР СК-16 наноситься шляхом занурення, пензлем, розпиленням. Рекомендується застосовувати його поступово без переривання на одній ділянці стіни, щоб уникнути необроблених областей.

Щоб уникнути надмірного розпилення слід тримати розпилювач на відстані приблизно 10 см, тиск в ньому повинен бути зменшений. Свіжовиготовлений матеріал повинен деякий час бути захищений від дощу.

Дозування залежать від поглинання матеріалу для обробки й варіює від 0,1 до 1 л / м2.

Ще грунт ШЕДЕВР СК-16 використовується в якості бар'єру на стіні, який захищає від води. Для застосування  продукт вводять в стіну. Ми радимо використовувати професійних майстрів для цієї обробки. Рекомендуємо просвердлити отвори на зовнішній поверхні, по можливості нижче рівня підлоги: від 10 до 20 см від землі. Діаметр просвердлених отворів має бути 10-16 мм й залежить від введеного обладнання, відстань між отворами має бути 10-20 см паралельно землі, глибина – 2/3 товщини стінки. Введення триває доти, доки будівельний матеріал не поглинеться. Для цього зазвичай витрачають 4-20 л розчину на погонний метр, залежно від поглинання стіни. Час висихання в цьому випадку триває дуже довго (близько 6-10 місяців) та як правило слід контролювати обробку весь цей час; загалом через 3-6 місяці відбувається ущільнення всіх отворів.