HIMDECOR™

Компанія Хімдекор вітчизняний виробник воднодисперсійної фарби, клею ПВА, акрилових лаків, грунтівки та іншої продукції у м.Вінниці. 

 • Наше підприємство займається виробництвом воднодисперсійних продуктів - фарб, грунтівок для стін, в тому числі водовідштовхувальних на силіконовій основі , грунтівок для дерева, акрилових лаків, гідроізоляції, клею ПВА різної модифікації. 
 • З самого початку ми отримали хороші відгуки про якість товару, і так як співвідношення ціна - якість знаходиться на рівні  з провідними виробниками в цій галузі, ми все більше завойовуємо симпатій у покупців. 
 • HIMDECOR - компанія, яка взяла високу планку якості та доступності продукції, і постійно прагне до розширення асортименту і визнання серед українських споживачів. 

Recent Tweets

 • HIMDECOR

  HIMDECOR @HIMDECOR

  На 15 % знижено ціни на всю лінійку ЛАЗУРІ ДЕКОРАТИВНОЇ до 14,06,2017 р
  4 years, 6 months ago

 • HIMDECOR

  HIMDECOR @HIMDECOR

  АКЦІЯ! Проводимо щотижневі акцію на продукцію власного виробництва. На сьогодні акція на шпаклівку по дереву в асортименті кольорів.
  4 years, 6 months ago

 • HIMDECOR

  HIMDECOR @HIMDECOR

  Випущено декоративні штукатурки!
  5 years, 11 months ago

Контакти. Як купити

 

 • (067) 431-09-68
 • (0432) 55-66-18

м.Вінниця вул. Максима Шимка, 42

 

 info@himdecor.ua

Latest articles

Фарбування фасадів будівель

Підготовка фасаду до фарбування.

Якість і довговічність фарбування будинку зовні в дуже великій мірі залежить від правильної підготовки поверхні стіни.
Поверхня, на яке буде наноситися фарба, має бути щільною, міцною та загрунтованою.
Підготовка під фарбування старих стін будинку 
Поліпшувати стан поверхні, як правило, завжди необхідно перед фарбуванням старих стін будинку. Стару стіну перед фарбуванням необхідно очистити від пилу, плісняви, моху і легко відшаровуючих шарів старих покриттів. Для цього стіни найкраще промити мийкою під тиском, наприклад, автомобільною. Або можна протерти всю поверхню стіни жорсткою щіткою, але цей варіант більш трудомісткий. Краще використовувати обидва способи, після миття обробити щіткою тільки місця інтенсивних забруднень. Місця скупчень цвілі, моху після їх видалення необхідно обробити рідким біозахисним препаратом Шедевр СК-11 або антибактеріальною акриловою грунтівкою "Біокілер". Інакше, в товщі покриття стіни можуть залишитися частини цих біологічних субстанцій, які швидко проростуть крізь нову фарбу. Потім виконуємо ремонт оштукатурених поверхонь, шпаклюємо тріщини, місця з відстаючою штукатуркою. Стара фарба на фасаді не повинна відшаровуватися і пилити. Місця з відшаровуючою фарбою зачищають, грунтують і покривають додатковим шаром нової фарби.Якщо стара фарба пошкоджена на великій площі, то краще її зняти з усією поверхні стіни. Для видалення старої фарби зручно використовувати піскоструминний апарат.

Читати далі

Гідроізоляція поверхні

Еластична цементовмісна водонепроникна мембрана (гідроізоляція)

Читати далі